Hazır Soğuk Sandviç – Starbucks Soğuk Kahve – Detox Meyve Suyu – Toptan Satış

Starbucks

starbucks logo

STARBUCKS DOUBLESHOT CHILLED CLASSICS
FRAPUCCINO

Starbucks ‘ın muhteşem lezzetlerin tadına baktıktan sonra, kendinizi farklı hissedeceksiniz. Kahve kültürüne yeni bir bakış açısı kazandıran starbucks firmasının yeni tatları herkesi cezbediyor. Alabildiğine ferahlatıcı soğuk kahve çeşitlerinin her geçen gün artan içici kitlesi ve Türkiye‘de 400’e ulaşan mağaza sayısı ile hızla büyümeye devam ediyor. Dalova gıda olarak dünyanın en yüksek kaliteli kahvelerini satmaktan gurur duyuyoruz. Dalova gıda bünyesinde satışa sunulan soğuk kahve çeşitlerimiz hakkında biraz ön bilgi verelim.

İster toptan ister perakende olarak, sizler de bu muhteşem ve eşsiz lezzetlerden sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
Siparişlerinizi Mersin, Adana, Antalya il ve ilçelerinde istediğiniz adrese soğuk zinciri kırılmadan ulaştırmaktayız. 

Frappuccino

Starbucks ‘ın en çok sevilen lezzetlerinden olan frappuccino ailesi, ortalama 10 gr şeker  ve 274 kalori ile soğuk içiminde sizi kendinize getirecektir. En çok sevilen frappuccino çeşitlerimiz;

  • Frappuccino Mocha Chocolate
  • Frappuccino Coffee
  • Frappuccino Caramel

Starbucks Chilled Classics

Starbucks chilled classics tatları, özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinin daha uzun süre kavrulmasıyla ortaya çıkıyor.  220 ml özel karton bardaklarında ortalama 10 gr şeker, 300 kalori bulunan chilled classics çeşitlerimiz;

  • Caffe Latte
  • Cappuccino
  • Macchiato

Doubleshot

Doubleshot espresso isminden anlaşılacağı üzere bir kahvede olabilecek maksimum espresso miktarı işte budur diyebileceğiniz kahve ‘nin kendisidir. 250 ml kutusunda 140 kalori ve 10 gr şeker vardır. 1 kutu doubleshot espresso cream ile günlük ortalama kalori ihtiyacınızın yaklaşık 1/10 ‘ini karşılayabilirsiniz.