Hazır Soğuk Sandviç – Starbucks Soğuk Kahve – Detox Meyve Suyu – Toptan Satış

Kurumsal

Dalova gıda  %100 yerli sermaye ile 2017 yılında mersin şehrinde kurulmuştur. Kısa zamanda Starbucks ve Serdem sandviç ile yaptığı bayilik anlaşmaları  sayesinde yeni nesil sağlıklı ve kaliteli ürünler ile son alıcıyı buluşturdu. Adana, Antalya, Mersin, Gaziantep il ve ilçelerinde toptan ve perakende satış yapmaktayız. 

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar  KALİTE,  DÜRÜSTLÜK  ve  İYİ  HİZMET anlayışından hiç ödün vermeden sıcak satış ve soğuk satış faaliyetlerimize  devam etmekteyiz. Firmamız istikrarlı yapısıyla ve hedefleri çerçevesinde sürdürdüğü reklam çalışmalarıyla takdir toplamış olup nokta sayılarına her geçen gün yeni seçkin müşteriler eklemektedir. Başarımızın altında yatan kurumsal alt yapımızın sağlamlığı ve geçmişten gelen sektörel deneyimlerimize dayanmaktadır.  Sürekli farklı ve sağlıklı gıda arayışında olan firmamız, sektörü yakından takip ederek yeni anlaşmalar yaptığı firmaların ürünlerini siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı beslenmeniz için daha çok çalışmaya devam edeceğiz.
Sandviç, Tost, Starbucks ürünlerimizden alım yapmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

MİSYONUMUZ

Kaliteli ve sağlıklı beslenme herkesin hakkıdır. Dalova Gıda, tedarikçilerimiz ve satış noktalarımız hep birlikte bunun için çalışmaya devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve sağlıklı gıda tüketimi için, Çukurova ve Akdeniz bölgesinde lider gıda dağıtım firması olmak.