Hazır Soğuk Sandviç – Starbucks Soğuk Kahve – Detox Meyve Suyu – Toptan Satış

Detoks Suyu

Detoks Suyu : %100 Organik ve Taze Meyve sebze, ve yeşilliklerden soğuk sıkım, özel ambalajında Elite Naturel Detox Suları

DEFENCE

Elite Naturel Detoks Suyu Defence, hem lezzetli hem de besleyici bir içecek alternatifi sunar. Bağışıklığı kuvvetlendirmeye yardımcı olan bu içecek, havuç, portakal, elma, limon ve zerdeçal ile zenginleştirilmiş içeriği ile de keyifli bir içim sağlar. Pratik şişe tasarımı sayesinde gün içinde yanınızda taşımanızı kolaylaştırır.

Katkısız meyve ve sebze suyu karışımı ile gün içinde daha hafif daha zinde hissedebilirsiniz!

200 ml  – 40 kcal
Koli ile satılmaktadır. Bir kolide 12 adet bulunmaktadır.

Elite Naturel Defence Detoks Meyve Suyu
Forever Young Detoks Suyu

FOREVER YOUNG

Elite Naturel Detox Suyu Forever Young, Beni hafife alma sakın, Kendime olan güvenim sonsuz! İçeriğimde yüksek antioksidan içeren meyve ve sebzeler var. % 100 Organik; Pancar Suyu % 35, Domates Suyu % 25, Limon Suyu % 15, Elma Suyu % 15, Kereviz Suyu % 10.

Unutma yaş sadece bir sayıdır!

200 ml – 75 kcal
Koli ile satılmaktadır. Bir kolide 12 adet bulunmaktadır. 

SKINNY

Elite Naturel Detox Suyu Skinny, hem lezzetli hem de besleyici bir seçenek sunar. Gün içinde kaybettiğiniz enerjiyi geri kazanmanıza yardımcı olan bu içecek, sebze suyunun en leziz halini ayağınıza getirir. Pratik şişe tasarımı sayesinde yanınızda taşımanızı kolaylaştırır.

Bu şişe elindeyse eğer hayalindeki görüntüye az bir zaman kaldı demektir. İçeriğimdeki meyve sebzeler ile fazlalıkları atalım gitsin!

200 ml – 40 kcal
Koli ile satılmaktadır. Bir kolide 12 adet bulunmaktadır.

Skinny Detoks Meyve Suyu
Super Hero Detoks Meyve Suyu

SUPER HERO

Elite Naturel Detox Suyu Super Hero (Chia), hem lezzetli hem de besleyici bir içecek alternatifi sunar. Uzun süre tok hissetmenize yardımcı bu içecek; chia tohumu, böğürtlen ve muz ile zenginleştirilmiş içeriği ile keyifli bir içim sağlar. Pratik şişe tasarımı sayesinde gün içinde yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Beni içtiğimde bir süper kahraman olmayacaksınız tabiki de! Fakat içeriğimdeki yüksek Omega 3 ve Proteinler sayesinde güçlü bir aday olabilirsin, kim bilir?

200 ml – 40 kcal
Koli ile satılmaktadır. Bir kolide 12 adet bulunmaktadır.

Detox suyu diyeti

Detoks suyu diyeti nasıl yapılır?

Detoks suyu diyeti, son yıllarda çok fazla meyve ve sebze yemeye gerek kalmadan çok fazla besin tüketmek için daha kolay bir yol haline gelmiştir.

Detoks Suyu Nedir?

Detoks Suyu Özellikleri

  • Elite naturel detox meyve suları direkt meyveden sıkılmaktadır (NFC) ve sadece %100 taze meyveden oluşur.
  • Konsantre ‘den sulandırılarak elde edilmediğinden meyvenin öz suyunu ve aromasını içerir. Yani meyvenin kendisidir.
  • İnsan sağlığına verdiği önem çerçevesinde tamamen doğal, koruyucu, renklendirici, asit, kafein gibi zararlı katkı maddeleri içermeyen meyve suları ile damak zevkine olduğu kadar insan sağlığına da düşkün tüketicilere ulaşmayı hedeflemektedir.
  • Üstün İtalyan teknolojisi sayesinde besin değerleri meyvedeki gibi aynen korunuyor ve ilk günkü tazeliğini 18 ay garanti ediyor.
  • Elite naturel detox suyu, insan sağlığına ve doğal hayata verdiği önem neticesinde, en sağlıklı ambalaj olan cam ambalajı ve alüminyum kapağı tercih ediyor.
  • Direkt meyveden sıkma olduğu için çekirdek ve meyve lifleri ürünün içerisinde kalıyor.
  • Elite Naturel ürünlerini dünyanın en önemli 30 ülkesinde bulabilirsiniz.
  • Lezzetin yanında insan sağlığına faydalı yüksek antioksidan içeren fonksiyonel ürünler üretiyor.
  • Elite Naturel, üretim ve tüketici sağlığını koruma politikası çerçevesinde organik üretim şeklini uyguluyor.
  • Bilindiği gibi organik tarım; üretimde kimyasal girdi kullanılmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal üretim biçimidir.
%100 Organik Detox Suyu ürünlerimizden sipariş vermek için tıklayınız.